Przydatne informacje od A do Z

Ta strona jest zestawieniem zasad opisujących szczegółowo zasady funkcjonowania oraz różne dodatkowe informacje związane z WYSPA UŚMIECHU.

 


ZAPISY

W momencie, gdy będziesz już gotowy zapisać do nas swoje dziecko, prosimy o umówienie się z nami na spotkanie, abyśmy mogli Ci w tym pomóc. Będziemy szczęśliwi, że możemy poświęcić czas aby dostarczyć Ci informacji na temat wszystkiego, co powinieneś wiedzieć, oraz o potrzebnych dokumentach. Możesz umówić się na spotkanie dzwoniąc  na nr 731 237 876, 790 024 320 lub wypełniając nasz formularz kontaktowy. Jesteś u nas zawsze mile widziany!

 


GDY DZIECKO JEST CHORE

Małe dzieci często chorują. Aby chore dziecko szybciej powróciło do zdrowia, oraz uniknąć zachorowania innych dzieci, Twoje dziecko powinno pozostać w domu przez czas trwania choroby. 

 


WYŻYWIENIE

Rozumiemy, że dzieci muszą mieć szczegółowo określoną dietę związaną z alergiami, wyznaniem religijnym, czy preferencjami osobistymi. Jeśli chcesz ograniczyć lub wykluczyć określone elementy z diety Twojego dziecka z jakiegokolwiek powodu, prosimy o pisemne poinformowanie nas o tym fakcie , a zapewnimy Twojemu dziecku odpowiedni skład diety.