Prowadzimy niepubliczne przedszkole w warszawskiej dzielnicy Praga Południe, do którego zapraszamy dzieci od 2 roku życia. Mile widziane są dzieci niepełnosprawne.

Przedszkole integracyjne, które bawi, uczy i rozwija.

Jeżeli masz dziecko w wieku od 2 do 6 lat i szukasz dla niego miejsca, gdzie w ciągu dnia będzie: przebywać pod dobrą opieką, mogło poczuć się jak w domu oraz rozwijać swoje umiejętności, to propozycja Wyspa Uśmiechu jest skrojona na miarę Twoich oczekiwań! Przekonaj się, jak wiele możemy zrobić dla Twojego dziecka. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty:

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe


Obok podstawowego programu proponujemy szereg aktywności, które pozwolą w atrakcyjnej formie zdobyć cenną wiedzę i umiejętności. Dla dzieci przygotowaliśmy m.in. naukę języka angielskiego, zajęcia rytmiczno-muzyczne, minitenis, ceramikę czy spotkania teatralne.

Dowiedz się więcej

 

Program przedszkola

Program przedszkola


Plan zajęć stworzyliśmy w oparciu o ceniony program wychowania przedszkolnego autorstwa Małgorzaty Kwaśniewskiej i Wiesławy Żaby-Żabińskiej. Dobierając ofertę zajęć dydaktycznych, korzystamy z programów stymulujących dzieci do rozwoju poprzez zabawę. 

Dowiedz się więcej

Przyjęcia do przedszkola

Przyjęcia do przedszkola


Gdy podejmiecie Państwo decyzję o wyborze oferty naszego przedszkola, to zapraszamy na spotkanie, w którego trakcie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji na temat zasad przyjmowania oraz gromadzenia potrzebnych dokumentów. 

Dowiedz się więcej

Cennik

Cennik


Proponujemy pobyt całodzienny lub na godziny. Przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje miesięcznych opłat za wybraną formę korzystania z oferty. Oprócz tego, za dodatkową opłatą, zapewniamy wyżywienie, składające się z czterech posiłków dziennie. 

Dowiedz się więcej

  • EduHit

Strefa rodziców - dowiedz się więcej o naszym przedszkolu na Gocławiu.

Co będzie jadło Twoje dziecko? Co zrobić, jeżeli jest przeziębione? Jak wygląda całodzienny plan zajęć? Każdy rodzic jest ciekaw, w jakich warunkach jego dziecko będzie przebywać przez kilka godzin każdego dnia. Aby rozwiać wątpliwości, przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jadłospis

Jadłospis

 


 

Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek - cztery zdrowe i urozmaicone posiłki w ciągu dnia. Sprawdź, co nasza kuchnia proponuje w tym tygodniu!

Dowiedz się więcej

 

Przydatne informacje

Przydatne informacje

 


 

W jaki sposób zapisać dziecko do naszego przedszkola? Kiedy należy zostać razem z nim w domu? Kogo poinformować o alergiach, które mają wpływ na dietę Twojego dziecka?

Dowiedz się więcej

Harmonogram dnia

Harmonogram dnia

 


 

Największym wrogiem każdego dziecka jest nuda. Dlatego przygotowujemy zróżnicowany plan zajęć, wypełniony aktywnościami, które pozwolą ciekawie spędzić czas!

Dowiedz się więcej

Przedszkole WYSPA UŚMIECHU
Rogalskiego 8
03-982 Warszawa

Numer konta bankowego Przedszkola:
IdeaBank 89 1950 0001 2006 0710 7298 0002